21 Aralık 2012

Doğal Penis Büyütme Teknikleri

ile admin

Doğal penis büyütme teknikleri ile penisin gelişimi söz konusudur. Penis yapısı gereği süngersi bir dokuya sahip olduğu için penisin gelişimi yapılan penis büyütme egzersizler ile sağlanabilmektedir. Tarih boyunca penis büyütme yöntemleri ile ilgili birçok egzersiz kalıpları ortaya çıkmıştır. Bunların birçoğu yanlış olduğu gibi kulaktan dolma bilgilerde bir hayli fazladır.

Penis büyütme egzersizleri ile penisin gelişimini sağlayabilmek için kişi öncelikle penisin çalışma sistemini iyi bilmelidir. Penis süngersi bir dokuya sahip olmakta ve cinsel uyarının gerçekleşmesi ile birlikte penise kan akışı gerçekleşmektedir. Böylelikle kan ile dolan penis ereksiyona uğramış olmaktadır. Penisin gelişimini sağlayan ana temel ise sahip olduğu süngersi dokudur.

Günümüzde penis büyütme için birçok alternatif yol bulunmaktadır. Penis büyütücü jel, penis büyütücü hap , penis büyütücü krem ve gibi ürünler ile penisin gelişimi sağlanmaktadır. Birde bunlardan farklı olarak doğal penis büyütme teknikleri bulunmaktadır. Penis büyütme yöntemleri eğer düzenli olarak yapıldığı takdirde kesinlikle sonuç veren bir uygulamadır. Biraz zahmet ve zaman gerektiren bu yöntemler için sabırlı olmanız gerekecektir.

Doğal penis büyütme tekniğinin uygulanışı;

Öncelikle derin bir nefes alınız. Nefesinizi verirken karnınızın düzleştiriniz. Başparmak ve işaret parmağınız ile penis başını kavrayınız. Diğer eliniz ile penis kökünü kavrayınız. Kavrama işleminden sonra penis başında ileri doğru çekme işlemini gerçekleştiriniz. Bu işlemi yaklaşık olarak 2-3 dakika boyunca gerçekleştirin. Çekme işlemini penis kökünde hafif bir acı hissedene kadar yapmanız gerekecektir.

Bu işlemden sonra birkaç dakika ara vererek penisinizi avuç içiniz ile kavrayınız. Sola doğru penis kökünden acı hissedene kadar çekiniz. Bu işlemi yaparken kesinlikle aşırı bir çekme eyleminde bulunmayın. Sadece penis kökünde hafif bir acı hissedene kadar çekme işlemi gerçekleştirilmelidir. Çekme işleminden sonra penis serbest bırakılmalı ve kan dolaşımının sağlanması için penis bacak  kısımlarına vurulmalıdır.

Kısa bir ara verdikten sonra penis tekrar avuç ile kavranarak bu sefer yukarı doğru bir çekme işlemi yapılmalıdır. Aynı şekilde penis kökünde acı hissedene kadar çekme işlemine devam edilmelidir. Penis kökünde acıyı hissettiğiniz an çekme işlemini bırakıp penisi o şekilde 10 saniye kadar sabit tutmalısınız. Sonrasında penis serbest bırakılarak karın ve bacak kısımlarına vurulmalıdır. Bu vurma işlemleri tamamen penisin kan dolaşımını hızlandırmak için yapılmaktadır.

Yukarı doğru çekme işlemi bittikten sonra penisin sol tarafa doğru yapılan işlemin aynısı bu sefer sağ tarafa doğru yapılacaktır. Egzersizler doğru bir şekilde yapıldıktan sonra penis tamamen serbest bırakılarak bacaklara yaklaşık olarak 50-60 kez vurulmalıdır. Kan akışının gerçekleşmesi ile birlikte işleme son verilmelidir.

Penis büyütme egzersizleri yukarıdaki gibi gün içinde düzenli olarak 2-3 kez uygulanmalıdır. Bu egzersiz sırasında kesinlikle penise aşırı yüklenilmemelidir. Çekme işlemlerinde oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir.