22 Temmuz 2019

Geciktirici Kullanarak Cinsel İlişkinizi İhmal Etmeyin

ile admin

Cinsel hayat da diğer alanlar kadar insanların kesinlikle ihmale gelmeyen alanlarından ve bir sonraki güne daha rahat ve daha huzurlu kalkabilmeleri, gerek iş hayatlarında gerekse diğer alanlarda daha sağlıklı ve mutlu olabilmeleri için karşımızda duran bir alanı ortaya koymaktadır. Cinsel hayatı tedarik etmek adına ortaya konan bu ürünlere bakıldığında söz konusu bütün bu ürünlerin ne denli mantıklı oldukları açıklanmaktadır.

Geciktirici Kullanmanın Kişiye Sağladığı Yararlar

Birçok erkek geciktirici kullanmak noktasında kuşkulara yer vermeye devam etmektedir. Oysa bu kuşkuların hiçbir şekilde zerre kadar değeri bulunmamaktadır. Çünkü söz konusu alana yönelik olarak öne çıkan sorunu yani erken boşalma sorununu kesin bir şekilde gideren bu ürünleri kullanmak kadar doğal bir şey yoktur.

İşte bu mantıkla hareket edildikten sonra erkeklerin spermlerindeki erken boşalma hissini ve beyinlerine emredici erken boşalma emrine olumlu bir şekilde yanıt verebilmeleri açısından geciktirici kullanmak birçok durumda yarar sağlamaktadır. Aksi ise kesinlikle düşünülmeyip her ilaçta olduğu gibi temel yan etkileri bulunmakta olup bünyeyi sarsmayan nitelikteki bu yan etkiler kişiye zarar vermemektedir.

Cinsel ilişkilerde partnerinizi tatmin etmekte sıkıntı yaşıyor ve ilişkinin başlarında boşalma sorunu ile karşı karşıyaysanız geciktirici sprey bitkisel kullanımına başlamalısınız.Bu özel formüle sahip spreyler boşalma sürenizde uzama sağlayarak cinsel deneyimlerinizde partnerinize tatmin duygusunu yaşatmanıza imkan sunuyor.Erkeklerin de bayanlarında cinsel ilişkilerin uzun süreli olması halinde tam doyuma ulaştığını bilmekteyiz.Geciktirici spreyler ile daha uzun süreli ve şehvetli cinsel deneyimler yaşama imkanına sahipsiniz.

Boşalma sürenizde uzaman sağlayan bitkisel spreyler ile cinsel hayatınız sağlıklı olacak ve zirvede performans sergileyerek partnerinize doruklarda hazlar yaşatacaksınız.Cinsel deneyimlerin uzun süreli olması ve uzun süreli penis sertliğinin muhafaza edilemesi ile partneriniz bir ilişkide bir kaç kez orgazma ulaşma imkanına sahip olacak.Peniste kan akışına sağladığı etki ile boşalma sürenizde uzama sağlayan geciktirici spreyler sağlık açısından hiçbir zararlı oluşm meydana getirmemektedir. 18 yaş üzeri tüm erkekler tarafından kullanımı uygun görünen ürünlere dair detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erken Boşalma Meselesi

Erken boşalma meselesi son zamanlarda sık rastlanan bir cinsel sorundur. Halk arasında kişiler bırakın hekime gitmeyi bir yakınına belirtirken dahi utanmakta. Aslında paylaşılsa ve vaziyetin en başta bir rehabilitasyon tekniği seçilse vaziyet bu kadar utanılacak bir hal almayacaktır.Çünkü erken tespit edilirse rehabilitasyonu olası bir hastalıktır. Erken Boşalma Meselesi Kimlerde Görülür? Genellik 40 yaş altı erkeklerde son zamanlarda defa rastlanan bir haldir. Çünkü bu mesele cinsel işlevsizliğin en başta gelmektedir. Erken boşalma her iki cinste cinsel birleşme sırasında uzun sürmesini beklemektedir.

İşlev sorunu yaşam sürdüren erkek istediklerinden henüz erken müddette boşalması bu meselesi doğurmaktadır. Bir temas ortalama müddeti bilim insanlarının ölçtüğü müddet 4 ila 5 dakika arasındadır.

Dolayısıyla boşalma bu zamanın henüz kısa ile sonuçlanmasına sebep veriyor ise önlemini başından almanız koşul. Bazı haller da erken boşalma normal olarak karşılanmaktadır. Ama değişik haller bulunmaktadır ki örneğin cinsel temas başlamadan ya da cinsel temas esnasında derhal boşalma yaşanıyor ise bu bir sorundur. Erken boşalma sorunlarınızı geciktiriciler ile ortadan kaldıra bilirsiniz. Tedavisine bakmanızda yarar var. Doktora başvurduğunuz vakit tüm tetkiklerinizi yaptırın.

Eğer henüz evvel bu tür bir şikayetiniz oldu ise o vakit yaptırmış olduğunuz tetkikleri de beraberinizde götürün. Bazen bayanlarda da bu tür erken boşalma meselesi ile karşılaşabilirsiniz .Bu sık rastlanan bir vaziyet değildir. Eğer her iki doğrultuda da bu yolla erken boşalma yaşanıyor ise tedaviye beraber gitmeniz gerekecektir.

Erken Boşalma Meselesi Kimlerde Görülür?

Bu hem rehabilitasyon sürecini kısaltacak hatta meselenin nereden geldiğiniz henüz net çözebileceksiniz. Erken boşalmanın çoğu sebebi yer almaktadır. İş stresi ,hayat şartları, kullanmış olduğunuz daimi ilaçlar, hayat sürdüğümüz kötü bir hadise, alkol, nikotin gibi maddeler erken boşalmanın en başındaki sebeplerden biridir. Tedavi sürecinde bu alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekecektir. Yediğimiz içtiğimiz kısaca vücudumuza giren birçok maddeye defa ilgi faktörüz lazım olur. Cinsel meseleler ile ilgili konuşmaktan hiçbir zaman asla çekinmeyin. Erken boşalma defa süregelen ama rehabilitasyon edilebilir bir hastalıktır. Çünkü sorunlarınızı konuşarak ve anlaşarak tedaviye daha fazla takviye olacaksınız.

Çoğu vakit cinsel terapi size bir rehabilitasyon süreci olarak gelebilir. Bazı haller için cinsel terapi bir vasıta değil emel olarak benimsenmektedir. İlişkiye başlamadan evvel mastürbasyon yapmanız temas müddetinizi henüz da uzatacaktır. Tedavi sürecinde partneriniz ile değil de yalnızca kendiniz mastürbasyon yaparak boşalma egzersiz yapmanız gerekecektir. Bu müddet zarfında eskisi gibi uzun süreli cinsel hayatınıza defa kısa bir vakit zarfında geri dönebileceksiniz. Doktorunuz size sıklıkla bırak yöntemi programınızı isteyebilir. Bunu partneriniz eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ön sevişme sırasında penisin vajinaya girmeden boşalma hissi geldiği anca partnerinizden penisiniz kafasını hafifçe sıkıp bırakmasını isteyin bu egzersiz vasıtası ile boşalma hissiniz kaybolacaktır. Bir vakit bu yöntem ile erken boşalma engellenmektedir. Şimdilerde penis üstüne yapılan kremler firmalar doğrulusunda satışa sunulmaya başlanmıştır. Bu kremler ile de erken boşalma sorunu’nu bir nebzede olsa atlatmış olabilirsiniz. Denemekte fayda var. Her şeyden ehemmiyetlisi utanmayı bir kıyıya bırakıp bir doktordan ilaç olarak tedaviniz için takviye alabilirsiniz. İlaç rehabilitasyonu almasanız dahi psikolojik takviye bu dönemde almanız gerebilir. Tek başınıza hiçbir zaman bu meselesi yenemezsiniz.

Özellikle erken boşalma sorunu olan erkekler için pek çok alternatif üretilmiş ve bu sayede cinsel birleşmelerin daha uzun süre sürdürülebilirliği sağlanmış. Pek çok farklı türü bulunan geciktirici cinsel ilaçlar sadece erken boşalma sorunu olanlar tarafından değil birlikteliğin süresini ve hazzı arttırmak isteyenler tarafından da tercih edilmekte.

Hap, sprey, damla, jel gibi pek çok farklı çeşidi bulunan geciktirici cinsel ilaçlar kişilerin kullanım tercihine göre talep görmektedir. Günümüz de artık kadınlarda en az erkekler kadar geciktirici ilaçlara müşteri olmuş durumda. Partnerlerinin boşalma sürelerini uzatarak daha fazla haz almak isteyen kadınlar başta geciktirici etkili prezervatifler olmak üzere geciktirici hap her türlüsünü almakta.

Eczaneler de Satılan Geciktiriciler

Hem eczanelerde hem internet üzerinden satışlarda rahatlıkla temin edebileceğiniz geciktirici türleri mevcut. Kullanımda dikkat edilmesi gereken tek şey ise üzerinde yazan yada önerilen kullanma dozu ve talimatlarını doğru uygulamak.Geciktiricilerin hazzı azalttığı yönünde ki iddialar ise tamamen asılsız olmakla birlikte herkes bilir ki ilişki süresinin uzaması demek alınacak hazzın ve zevk alma süresinin artması demektir.