17 Aralık 2012

İdeal Penis Boyu

ile admin

Erkekliğin güç sembolü olarak görülen penis, cinsel aktivite de kuşkusuz en önemli rolü üstlenmektedir. İlişkinin mükemmeliyeti bir nevi penisin boyu, kalınlığı ve işlevine bağlı olmaktadır. Penis boyu ile ilgili birçok söylem bulunmaktadır. Ülkemizde ergenliği tamamlamış yetişkin bir erkekte ereksiyon halinde olması gereken peni boyu 14-16 cm aralığıdır.

Penis uzunluğu, erkeklerin cinsel hayatında en çok düşündüğü konu olmaktadır. Ve çoğu erkek penis boyundan memnun olmamaktadır. Oysaki cinsel ilişkinin gerçekleşebilmesi ve ilişkiden haz alınabilmesi için olması gereken penis boyu 12 cm aşağı olmamalıdır.

İdeal penis boyu olarak 14-16 cm aralığı görülmekte fakat 10 cm’lik bir penis cinsel ilişkinin yaşanmasını gerçekleştirebilmektedir. Tabi bu uzunlukta bir penisin ne kadar haz vereceği ise şüphelidir.

Penis büyütme yöntemleri için birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden en yaygın olarak kullanılan yöntem ise lar olmaktadır. Aynı şekilde penis büyütücü vakum, penis büyütücü krem, penis büyütücü jel ve penis büyütme egzersizleri ile de penisin gelişimi sağlanabilmektedir.

Penis büyütme ürünleri ile penis uzunluğu ve penis kalınlığında bir gelişim gerçekleşmektedir. Fakat bu ürünlerin düzenli olarak kullanımı şarttır. 4-5 ay boyunca düzenli olarak kullanıldığı takdirde penisinizin gelişimi gözle görülecek bir duruma gelecektir.

Sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayatınızın olması için ideal penis boyuna sahip olmanız ve penisin işlevinde herhangi bir sorunun olmaması gerekmektedir. Partnerinizin isteklerini karşılayabilmek için şehvetli bir cinsel aktivitenin gerçekleşmesi gerekiyor. Bunun gerçekleşebilmesi içinde penisin yeteri uzunlukta ve kalınlıkta olması gerekmektedir.