10 Ocak 2014

Kadınlarda Cinsel İstek

ile admin

İnsanların gün içinde yaşadıkları stres ve yorgunluktan dolayı cinselliği pek fazla düzenli şekilde yaşayamadıkları bilinmektedir. Özellikle kadınlar bu konuda erkeklere oranla daha fazla şikayetçi olmaktadır. Kadınların genel olarak yaşadıkları stresten dolayı cinsel ilişkiye girmeme gibi bir durumları söz konusudur.

Kadınların cinsel ilişkiye olan isteklerini arttırmak için erkekler pek çok yöntem denemektedir. Kadında seks isteği artışı için öncelikle kadına nasıl bir yaklaşım sergilemenizi bilmeniz gerekmektedir. Kadının ruh halini anlamalı ve ne istediğini bilmeniz işini biraz daha kolaylaştıracaktır.

Cinsel hayatta unutulmaması gereken durumlardan biri de eşinizi anlayışla karşılamanızdır. Özellikle eşiniz veya partneriniz çalışan birisi ise tüm gün iş stresi ve eve geldikten sonra mutfak ve ev işleri falan derken haliyle epey bir yorgun düşecektir. Böylelikle bırakın cinsel ilişkiye istek duymasını, hareket edecek bir istek dahi bulmakta zorlanacaktır. Bu sebepten dolayı biraz anlayış kadınların da ilgisini çekecektir.

Kadınlarda cinsel istek belirtilerini anlamanız için dediğimiz gibi kadın dilinden biraz da olsa anlamanız gerekmektedir. Kadınlar genellikle cinsel istek belirtileri fiziksel hareketler sonucunda anlaşılmaktadır. Özellikle saçlarla devamlı oynanması, el ve kol hareketleri, göz temasları kadında cinsel isteğin olup olmadığı konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Tüm bunların dışında kadında seks isteğinin artmasını istiyorsanız eğer bayan azdırıcılar veya cinsel istek arttırıcı cinsel ürünlerin kullanımını da gerçekleştirebilirsiniz. Bayan azdırıcı ürünler, kadında libidonun artmasını sağlayarak ilişkiye girme isteğini arttırmaktadır

Kadınlarda cinsel istek artışı için kullanacağınız cinsel ürünler zararsız olup yan etki göstermemektedir. Sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsanız eğer cinsel sağlık ürünleri kullanımına gereken önemi gösteriniz.