24 Aralık 2013

Orgazm Süresi Nasıl Uzatılır

ile admin

Çiftlerin cinsel ilişkide en büyük isteklerinden biri orgazm süresini uzatabilmektir. Cinsel ilişkinin yaşanması esnasında alınan zevk kişilerin mutlu olmasını sağlamaktadır. Seks esnasında vücudun salgıladığı mutluluk hormonları kişilerin cinselliği daha istekli yaşamalarını gerçekleştirmektedir.

Orgazm süresini uzatma için kişi öncelikle biraz kendi iradesine hakim olmalıdır. Cinselliğin yaşanması esnasında kişi bir an önce orgazm olmaya odaklanmamalıdır. İlişkiden alınacak zevke, yaşanılacak mutluluk duygusuna ve partnerinin mutluluğuna odaklanmaya çalışmalıdır.

Orgazm süresini uzatma için erkeklerin genellikle geciktirici ürün kullanımı gerçekleştirdiği artık herkesçe bilinmektedir. Özellikle erken boşalma sorunu olan erkekler bu gibi cinsel sağlık ürünlerini kullanımı ile orgazm süresini uzatmakta ve ilişkisini daha uzun süreli yaşamaktadır.

Cinsel hayatta erkekler kadınlara göre daha erken sürede orgazm olmaktadır. Bu durum pek çok kadının cinsel mutluluğu yaşayamamasına neden olmaktadır. Orgazm nasıl uzatılır ve ne yapılmalı konusunda aslında her şey kişinin kendisinde bitmektedir. Herhangi bir cinsel sağlık sorununuz yok ise, ön sevişmeyi fazla uzun tutmuyor iseniz, yapmanız gereken tek şey düşüncelerinize hükmetmenizdir.

Erkekler de orgazm süresi cinsel ilişki başladıktan sonra yaklaşık 4 – 7 dakika içinde gerçekleşmektedir. Kadınlar da ise bu süre 10 – 13 dakika arasındadır. Erkek eğer 4 dakikadan önce orgazm oluyor ise herhangi bir cinsel sağlık sorunu olabilir. Ya da ilaç kullanımı gerçekleştiren kişilerde yan etkilerden dolayı da erken boşalma görülebilir.

Orgazm süresi nasıl uzatılır ve bunun gibi soruların artık rahatlıkla cevap bulduğu günümüzde sizlerde geciktirici kullanımı ile kesin ve net bir cevabın alınmasını sağlayınız.