29 Kasım 2012

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ürünleri

ile admin

Erkeklerin penis boyu ile ilgili şikayetleri bitmek bilmeyen bir hal almaktadır. Bu şikayetlerin ana sebebi olarak ise cinsel ilişkilerinde partnerlerini yeterince tatmin edememe durumundan kaynaklanmaktadır. Penis büyütme ürünleri ile penisin gelişimi sağlanarak daha büyük ve kalın bir penise sahip olmak mümkündür.

Penis büyütücüler düzenli kullanım sonrası etkisini göstermekte ve yaklaşık olarak 4-5 ay içinde penis gelişimini sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan penis geliştirici haplar ereksiyon sağlamaktadır. Penis boyunuzdan şikayetçi iseniz ve ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok ise sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Penis büyütme ürünleri, penis büyütücü hap, penis büyütücü alet ve penis büyütücü jeller olarak sınıflandırılmaktadır. Bunların dışında penis büyütmenin bir başka yolu ise masaj ile yapılan egzersizlerdir. Egzersizler fazla zaman aldığından ve uğraştırıcı olduğundan dolayı çok fazla rağbet gören bir durum değildir.

Ülkemizde genellikle penis büyütücülerden en çok penis büyütme hapları kullanılmaktadır. Penis büyütme hapları kolay kullanımı ve yan etkisiz oluşu ile kullanıcıları tarafından oldukça fazla talep görmektedir.

Yetişkin bir erkekte olması gereken penis boyu 14-16 cm aralığındadır. Bu ölçülerin yaklaşık 2-3 cm altında ve üstünde olan penis boyları da cinsel ilişkinin yaşanmasını da gerçekleştirebilmektedir. Günümüzde penis boyu erkeğin güç simgesi olarak görüldüğünden dolayı, erkekler de bu doğrultuda daha büyük bir penise sahip olmak istemektedir.

Cinsel ilişkide zevk alımının sağlanabilmesi için penis boyunun standart ölçülerde olması gerekmektedir. Çok fazla uzun penise sahip olan kişiler ise cinsel ilişki esnasında hem kendilerinin hem de partnerlerinin acı çekmesine sebebiyet vermektedir.

Cinsel ilişkiden zevk alabilmek penis boyu kadar penisin göstereceği işleve de bağlı olmaktadır. İlişkinin sonunu getirebilmek için penisin ilişki süresince sertliğini koruması oldukça önemli bir faktördür.

Penis büyütme ürünlerinden bazıları ise, penis büyütücü haplar (v-pils, magna Rx, herbal vivid gold, yeşilex, vicepra ve vımax), penis büyütücü vakum, penis büyütücü jel-krem (cobecco, adam eve, kolossal, maxi male ve magnaphall) olmaktadır.