13 Şubat 2013

Penis Büyütücü Ürünler ile Penis Gelişimi

ile admin

Penis, erkekliğin güç simgesi olarak görülmekte ve cinsel ilişkide nerdeyse bütün işlevi yerine getiren bu cinsel uzuv olmaktadır. Günümüzde penis küçüklüğünden dolayı ilişkiye girmek istemeyen kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Penis boyundan şikayetçi olan kişiler için penis büyütücü ürünler bulunmaktadır.

Penis büyütme için oldukça alternatif ürün çeşidi bulunmaktadır. Kullanılacak penis büyütücü ürünler ile penis gelişimi sağlanacak ve böylelikle penis uzatma işlemi ile birlikte penis kalınlaştırma işlemi de gerçekleşecektir.

Penis sahip olduğu süngersi yapı gereği gelişimi mümkündür. Penis büyütücü ürünlerden genellikle kullanımı tercih edilen ürün çeşidi ise hap ve sprey olmaktadır. işlemi için kullanılacak başlıca ürünler, penis büyütücü haplar, penis büyütücü krem ve jeller ile penis büyütücü aletler olmaktadır. Kısa zaman içinde penisini uzatmak isteyen kişiler ise genellikle penis büyütme ameliyatı olmaktadır.

Penisin cinsel ilişkide önemi oldukça fazladır. Her ne kadar işlevinin daha önemli olduğu söylense de büyüklük de oldukça önemli bir faktör olmaktadır. Ülkemizde ergenliğini tamamlamış yetişkin bir bireyde olması gereken penis büyüklüğü 14-16 cm aralığındadır.

Cinsel ilişkiden zevk alımının gerçekleşmesi için penisin olması gereken minimum büyüklüğü 10-12 cm aralığıdır. Bu ölçülerin altındaki penisler cinsel ilişkide zevk alımına sağlayamadığı gibi partnerin memnun edilmesini de gerçekleştirmemektedir. Penis büyüklüğünün önemi kadar penisin kalınlığı da cinsel ilişki esnasında oldukça önemli olmaktadır. Sürtünme ile birlikte kişinin zevk alım duyusu daha çok artacağından penis kalınlaştırma işlemleri de gerçekleştirilirse partneriniz tarafından vazgeçilmez bir olabilirsiniz.